Kdo tedy jsem?

Umělecky činný lidský tvor v kontextu nových médií, tedy počítačových her. Od analogového kreslení tužkou na papír v dětských letech do tvorby digitální, kde mě herní záliba tvořit, nejen i hrát, začala zajímát. Mimo školních prací na střední a nyní i na vysoké škole experimentuji na škále od koncept artů, logotypů či všech funkčních stránek hry (aspoň se o to snažím!), od její grafiky, animací, zvuků a všeho, co je schováno za kódem - tedy bez nutnosti znalosti programování.

Osobitý autorský styl se snažím stále vyšperkovat, avšak táhne mě to k temnějším tématům, k častějšímu používaní tmavších odstínů barev, k netradičnímu narativu. Toto snažení není samozřejmě podmíněno nutným posloucháním black/doom metalu, díváním se na hororové snímky, oblékáním do monotónních barev, tedy, jen té černé... Inu, nazval bych se solitérem. Práce v týmu je pro mě novinkou, avšak na zatím posledním Gamejamu jsem si vyzkoušel roli vedoucího třičlenného týmu, tedy zkušenost vitáná.

Pokouším se o netypické satirické parodie na platformu Youtube, především na politické dění v mém volném čase. Není to něco, co by mělo být autorsky reprezentativní, avšak, neměl bych nic skrývat! Hra? World of Warcraft! Film? Miloš Forman rulez! Obdiv černé, kočky bych pomazlil k úplné její devastaci, nosím dlouhé ponožky a nemám rád brokolici.


Kontakt